2001 yılında Bodrum’da kurulan şirket, uluslararası standartlara uygun çalışma modeli ve bünyesine kattığı yerli ve yabancı uyruklu profesyonel gayrimenkul danışmanları ile birlikte çok kısa sürede hızlı bir gelişim göstererek sektöre kalıcı bir imza atmıştır.

20 yıllık mesleki bilgimiz ve tecrübemizle, günümüzün çağına uygun pazarlama yöntemleri ve her bir müşteri – gayrimenkule özel olarak hazırlanan stratejiler geliştirerek alım, satım ve kiralanmalarına aracılık ediyoruz. Ofisimizin ortalama satış süresi 30 – 60 gün aralığındadır.

Çok lisanlı ve ulusal yeterlilik seviyesi 5 ile sertifikalandırılmış danışmanlar sayesinde özellikle yabancı uyruklu müşterilerimiz ile iletişim sorunları tamamen ortadan kalkmakta, müşterilerimize kendi ülkelerindeki standardı aratmayacak format ve anlayışta hizmet vermekteyiz.

Tüm gayrimenkul işlemlerimizde şirket avukatlarımız ve mali danışmanlarımız sürece dahil edilmekte ve bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekteyiz.

Müşterilerimiz arasında gerçek kişilerin yanı sıra bankalar, şirketler, gayrimenkul yatırım ortaklıkları, finansal kiralama şirketleri, kurumsal markalar, ulusal ve uluslararası yatırım şirketleri, gayrimenkul değerleme firmaları bulunmaktadır.

Gayrimenkul sahipleri, banka ve kurumsal firmaların çıkarlarını eşit şekilde gözeterek, süreçleri “tam gizlilik prensibine” göre yürütüyoruz. Taviz vermeyen duruşumuz sayesinde uzun süreli ilişkiler kuruyoruz.

Kısacası Emlak sektörünün geliştiği ve çeşitlendiği şu zamanlarda, piyasayı iyi okuyabilen bilen, tüm emlak işlemleri için bir gerekliliktir. Nokta atışı yapacağınız yatırımlar için konuya hâkim bir yardımcıdan daha iyisi düşünülemez.

MRT GROUP, Emlak işlemlerinizde sizin en iyi yardımcınızdır. Güvenebileceğiniz bir isim ile çalışmanın avantajlarını daha ilk andan başarılı analizler ve sunulan seçenekler ile görebilirsiniz.

Compare listings

Karşılaştırma