Özel Hizmetler (Yetkili Portföyler İçin)

Profesyonel Fotoğraf ve Drone Hizmeti

Günümüz görsel dünyasında fotoğraf ve videolar her şeydir ve bu özellikle gayrimenkul sektörü için çok önemlidir. Ev satın alanların yaklaşık %95’inin ev satın alma yolculuğuna başlamak için interneti kullanmasıyla birlikte, profesyonel gayrimenkul fotoğrafçılığı ev satmak için vazgeçilmez hale geldi.

Yeni ev alıcıları internet üzerinden aradıkları evi bulabilmek için düzinelerce tarama yapıyor. Bir çok ilanın arasından seçim yapabilmek için içgüdüsel olarak en iyi fotoğrafa sahip ilanlara tıklamaları olasıdır.

Bir danışmanın cep telefonuyla birkaç görüntü çekmesi, o evin gerçek potansiyelini alıcılara asla göstermez. Profesyonel emlak fotoğrafçıları, en iyi açılardan nasıl fotoğraf çekileceğini bilir, doğal aydınlatma kullanır ve yeni bir evin özelliklerini en iyi şekilde vurgularlar.

Araştırmalar, profesyonel çekilmiş fotoğraflı ilanların, kötü görüntülerle listelenen mülklerden yaklaşık 50 kat daha hızlı satmasına yardımcı olduğunu göstermiştir.

Çekimlerimizde Canan Mark 5D Digital kamera ve DJİ Mavic 2 drone kullanmaktayız.

Yetki belgesi ile işlem gören bireysel yada ticari portföylerde profesyonel fotoğrafçı ve drone hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

Örnek çalışmalar:

Compare listings

Karşılaştırma